ایران ماگما

ایران ماگما با بهره گیری از سالها تجربه علمی و عملی در حوزه معدنکاری کشور با بررسی جامع نقاط ضعف و قوت معدنکاری در کشور، بستری را فراهم آورده تا فعالان بخش معدن بتوانند در حوزه های مختلف این بخش با صرف هزینه و زیان کمتر، بهره وری بالاتری داشته و از هدر رفت سرمایه ی ملی جلوگیری کرده و قدمی در راستای اعتلای بخش معدن در کشور بردارند.

 

بخش معدن و صنایع معدنی در کشور به جهت عدم وجود اطلاعات منسجم و از هم گسیختگی و ناهماهنگی در بخش های مختلف معدن مواجه بوده است که این امر موجب تحمیل هزینه های هنگفت به بخش دولتی و خصوصی کشور در بخش معدن شده است.

لذا گروه متخصصین ما با تجربه سالها فعالیت در بخش معدن و بررسی نقاط ضعف و قوت معدنکاری در کشور، بستری را فراهم آورده که ضمن کمک به فعالان این بخش، موجب اتصال زنجیره های مختلف بخش معدنکاری و صنایع معدنی کشور شده که این امر می تواند زمینه ساز بهره وری هر چه بیشتر فعالیت های معدنی و کاهش ریسک سرمایه گذاری در بخش معدن کشور گردد.

 

هم اکنون۱۳۹۸

در خانواده ایران ماگما عضو شوید

ایران ماگما از تمام فعالان و سرمایه گذاران و متخصصین بخش معدن دعوت بعمل می آورد تا با عضویت در ایران ماگما، ضمن دریافت خدمات مورد نیاز خود، مارا در رسیدن به هدف اصلی خود که ارتقای جایگاه معدنکاری در کشور می باشد، یاری نمایند.

 

۰۴آبان۱۳۹۸

ایجاد سامانه سایت های اینترنتی ایران ماگما

رونمایی از مجموعه سایتهای خدماتی ایران ماگما شامل :

 

۰۱اردیبهشت۱۳۹۸

شروع کار ایران ماگما

افتتاحیه بخش های اداری و استقرار دفتر شرکت ایران ماگما

 

۱۲بهمن۱۳۹۶

تاسیس ایران ماگما

پروش ایده های شرکت و شکل گیری هسته مرکزی ایران ماگما

خانه

دیدگاهتان را بنویسید